Edirne Belediye Başkanlığı’nın organizasyonu ile Edirneli müzisyenler, gençler ile buluşacak. Edirne Parkı’nda düzenlenecek olan konserde Edirneli müzisyenler Zehra Korucu, Onur Kurt, Şahin Cevizli unutulmaz bir konser verecek.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle ülkemizde sokağa çıkama kısıtlaması ile ilgili uygulamanın 1 Temmuz’da son bulmasının ardından Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, sosyal medya hesapları üzerinden gençlere “Edirne’mizin gençlerine bir sorum var? 1 Temmuz Salı akşamı Barış parkında (gölet) Edirneli Müzisyenlerle bir konser düzenlesek ne dersiniz” sorusunu yöneltmiş ve bu konuda gençlerden olumlu geri dönüş almıştı.

 

Gençlerin heyecanla beklediği konser, 1 Temmuz Perşembe Saat:21.00’da suni gölet olarak da bilinen Barış Parkı’nda düzenlenecek. Sosyal mesafe ve maske kuralarına uyularak yapılacak olan konserde Edirneli müzisyenler Zehra Korucu, Onur Kurt, Şahin Cevizli en güzel şarkılarını gençler için seslendirecek. Konser tüm Edirne halkının katılımına açık olacak.