Son günlerde elde ettiği başarılar ile adından sık sık söz ettiren Edirne Belediyesi’nin güreşçisi Görkem Karabıyıklıdan, yeni bir başarıya imza atarak, bir madalyanın daha sahibi oldu. Görkem Karabıyıklıdan, İzmir’de düzenlenen plaj güreşlerinde Türkiye Üçüncüsü oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Güreş Federasyonu'nun ortaklaşa organize ettiği ve 30 ilden 230 sporcunun katıldığı Gençler ve Yıldızlar Türkiye Plaj Güreşi Şampiyonası’nda Edirne Belediyesi’nin güreşçisi Görkem Karabıyıklıdan da yer aldı. Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan güreşlerde Edirneli güreşçi Görkem Karabıyıklıdan, rakiplerini yenerek, üçüncülüğü göğüsledi.

 

Yağlı güreşlerde ve minder güreşlerinde elde ettiği başarılarla göz dolduran Görkem Karabıyıklıdan, kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkürlerini sundu. Görkem Karabıyıklıdan, “Kıymetli Başkanımız Recep Gürkan, desteğini asla esirgemiyor. Kendisine bir söz verdim; çok çalışarak, mücadele ederek; ata sporumuz güreşleri ve Edirnemizi tanıtmaya devam edeceğim”

 

Antrenmanlarını asla aksatmadığını; çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüğünü belirten Görkem Karabıyıklıdan, Belediye Güreş Antrenörü Talat Çelik’e desteğinden dolayı teşekkürlerini sundu.